Skip to main content Skip to footer

Wzmacniacze / Przedwzmacniacze / Źródła cyfrowe

Soulution

Soulution – nature of sound

Czystość dźwięku: bez zafałszowań, bez sztucznych upiększeń. Nic nie dodano i niczego nie brakuje. To cel, do którego dąży wielu producentów audio. Osiąga go jednak bardzo niewielu.

Soulution to się udaje. Bez marketingowego zadęcia. Skromna elegancja na zewnątrz. A w środku technologia, przy której tworzeniu koszty nie miały znaczenia. Efektem jest sprzęt audio dla najbardziej wymagających słuchaczy. Wyjątkowo zmysłowe, intensywne przeżycie, przekazujące całą treść, siłę, subtelność i emocje zawarte w muzyce. Po prostu istota dźwięku.

Soulution – korzenie marki
Soulution jest własnością korporacji Spemot, zlokalizowanej w szwajcarskim mieście Dulliken. Spemot jest uznanym projektantem i producentem urządzeń elektronicznych oraz silników elektrycznych, używanych w branży motoryzacyjnej i w innych zastosowaniach, w tym w profesjonalnym sprzęcie do cateringu. Firma ma renomę twórcy innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań, spełniających indywidualne, specyficzne potrzeby klientów. Marka soulution dla urządzeń audio segmentu premium została wykreowana przez Cyrilla Hammer’a i Rolanda Manz’a – dyrektorów zarządzających Spemot, będących zarazem pasjonatami audio klasy HI-END. Panowie ci są także od lat szwajcarskimi dystrybutorami najstarszego i najbardziej prestiżowego w branży audio, amerykańskiego czasopisma „Hi-Fi News & Record Review”. Posiadając i przesłuchując najlepsze wzmacniacze amerykańskich i japońskich producentów, postanowili zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest budowa rodziny produktów audio, mogących stać się nowymi, jeszcze lepszymi wzorcami w swojej dziedzinie. Recenzje urządzeń soulution w czasopismach audio z całego świata potwierdzają, że Hammer i Manz osiągnęli swój cel.

Soulution – Seria 7
Od środka na zewnątrz. To podstawa filozofii projektowania urządzeń Serii 7. Najpierw znaleźć optymalne, bezkompromisowe rozwiązanie dla osiągnięcia perfekcyjnego brzmienia. A potem zaprojektować dla niego prostą lecz piękną obudowę. Efektem jest czystość dźwięku. Bez zafałszowań ani sztucznych upiększeń. Nic nie dodano, niczego nie brakuje. Brzmienie najwyższej klasy. Wszystkie najwyższej jakości urządzenia Serii 7, oparte na najnowszej technologii, zapewniają mierzalne parametry bliskie doskonałości. Dźwięk jest jeszcze lepszy – ufamy, że perfekcyjny. Niezrównany. Oto dlaczego słuchanie muzyki na sprzęcie soulution jest zmysłowym przeżyciem, wywołującym unikalne emocje. Nasze urządzenia są jedynie pośrednikiem. Po prostu: istota dźwięku.S

Soulution – Seria 5
Celem projektu Serii 5 było przeniesienie w największym możliwym zakresie wyjątkowej jakości prestiżowych produktów Serii 7 – do urządzeń bardziej przystępnych cenowo. Uważamy, że to się udało. Te same zasady projektowania oparte na najnowszej technologii. To samo dążenie do precyzji, neutralności i emocjonalnej rzetelności. Bezkonkurencyjne w swojej klasie, urządzenia Serii 5 to niewątpliwie prawdziwe soulution. Seria 5 powiela również ponadczasową estetykę Serii 7, zdobywając dla soulution nagrodę red dot: best of the best design award – najwyższą nagrodę w światowym konkursie wzornictwa.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się jak używamy plików cookies w naszej Polityce Prywatności.