Skip to main content Skip to footer

O nas

SoundClub – Klub Koneserów Dobrego Brzmienia

 

Najwyższa jakość i wierność odtwarzania dźwięku (i obrazu)

SoundClub powstał w 2008 roku w wyniku długotrwałych poszukiwań, których głównym celem było zbudowanie „systemu marzeń”. W trakcie tych poszukiwań docieraliśmy do informacji o interesujących, niedostępnych na polskim rynku, produktach i markach. Spotykaliśmy też bardzo ciekawych ludzi, którzy poświęcili wiele lat szukając brzmienia idealnego. Gdy przekonaliśmy się, iż wiele z urządzeń reprezentuje rzadko spotykaną jakość dźwięku, uznaliśmy że warto zaprezentować je miłośnikom muzyki i audiofilom w naszym kraju. 
 
Niespełna 10 lat później rozszerzyliśmy naszą działalność o najwyższej klasy, kompletne rozwiązania dla prywatnych sal kinowych oraz wielofunkcyjnych pomieszczeń multimedialnych. Obejmują one zarówno dźwięk [procesory dźwięku dookólnego, końcówki mocy, głośniki, subwoofery] jak i obraz [serwery filmowe, procesory wideo, projektory, ekrany projekcyjne, ściany LED] a także kompleksowe rozwiązania akustyczne i fotele kinowe. Tę część naszej działalności prowadzimy pod brandem DreamCinema - zapraszamy na stronę dreamcinema.pl.
 

Profesjonalna obsługa i kompetentna informacja o produktach

Na tej stronie [która jest aktualnie na etapie budowy a w zasadzie przenoszenia danych z poprzedniej wersji - prosimy więc o wyrozumiałość jeśli poszukiwanych informacji wciąż brakuje], staraliśmy się zebrać możliwie największą ilość informacji o poszczególnych producentach i urządzeniach – zarówno w postaci opisów, zdjęć, broszur, instrukcji obsługi, specyfikacji technicznych jak i – przede wszystkim – niezależnych recenzji i testów. Zachęcamy do zapoznania się zarówno z opisami samych urządzeń jak i materiałami przygotowanymi przez producentów. Dla osób, które chcą zgłębić skomplikowane zagadnienia techniczne, będzie to ciekawe źródło dodatkowych informacji. Jeśli produkt, którym jesteście Państwo zainteresowani nie jest w pełni opisany, prosimy o kontakt. 
 
Nic jednak nie zastąpi wizyty w jednym z naszych salonów lub u dowolnego z naszych dealerów i odsłuchu ulubionego rodzaju muzyki w odpowiednich warunkach. W salonach SoundClub w Katowicach i Warszawie do dyspozycji oddajemy Państwu odpowiednio przygotowane pomieszczenia odsłuchowe. Również u naszych dealerów macie możliwość posłuchania wybranych urządzeń z naszej oferty. Umożliwiamy również odsłuch urządzeń w domu Klienta, możliwość wypożyczenia lub naszej wizyty wraz ze sprzętem. Zachęcamy do stałej współpracy oraz kontaktów w nami zawsze, gdy macie Państwo wątpliwości dotyczące swojego sprzętu audio i jakości jego brzmienia.
 

Program Rozwoju Systemu

Po zakończeniu budowy wymarzonego systemu audio, nadchodzi często moment, w którym będziecie Państwo chcieli ponownie poprawić jego brzmienie. Tutaj z pomocą przychodzi nasz Program Rozwoju Systemu, który w przypadku wymiany wybranego elementu systemu, pozwala uzyskać zwrot części pierwotnej ceny zakupu poprzedniego oraz cieszyć się lepszym brzmieniem nowego sprzętu z naszej oferty.

Dane kontaktowe

SoundClub Sp. z o.o.

Skrzetuskiego 42
02-726 Warszawa
+48 22 586 3270
soundclub @ soundclub.pl
 
NIP: 5252417771
REGON: 141311676
KRS: 0000299570
 
Numery rachunków bankowych:
w polskich złotych: PL27 2490 0005 0000 4520 6942 6798
w euro: PL74 2490 0005 0000 4600 8688 8978
Bank: Alior Bank
SWIFT: ALBPPLPW

Salony odsłuchowe

SoundClub Warszawa

ul. Skrzetuskiego 42, 02-726 Warszawa

W naszym warszawskim salonie dysponujemy dwoma, komfortowo wyposażonymi salami odsłuchowymi. Pierwsza z nich, starannie przygotowana akustycznie, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających audiofilów i miłośników muzyki. Swobodnie czują się tu zarówno duże zestawy głośnikowe, największe systemy jak i mniejsze monitory. Sala druga, bardziej kameralna, dedykowana jest prezentacjom mniejszych systemów audio. Wykorzystujemy ją także w trakcie odsłuchów urządzeń dedykowanych do zestawów kina domowego.

 

SoundClub Katowice

ul. Krzywa 12 lok.7, 40-061 Katowice

Katowicki showroom położony tuż przy placu Andrzeja to 2 pokoje odsłuchowe oraz referencyjna, prywatna sala kinowa.

Adaptacja akustyczna pokoi stereo wraz z przyjaznym projektem wnętrz umożliwiają odsłuchy w komfortowych warunkach. Zapewniamy, że można tu wiele usłyszeć i cieszyć się tym, jak prawdziwie brzmi muzyka.

Referencyjna sala kinowa to miejsce dla osób, które uwielbiają film. Wyposażona w zaawansowany system audio-video oraz komfortowe fotele kinowe, zasługuje na miano referencyjnej i bez wątpienia można ją nazwać jedną z najlepszych w swojej klasie. Audio oparto o głośniki, subwoofery i końcówki mocy firmy Wisdom Audio, wspiera je procesor dźwięku Trinnov Audio Altitude32. Źródłem sygnału jest serwer wideo Kaleidescape. Włączając film lub dowolny koncert, po kilku chwilach przenosimy się w samo centrum akcji.

Więcej o naszej ofercie dotyczącej prywatnych sal kinowych znajdziecie na stronie dreamcinema.pl.

 

Salony odsłuchowe dealerów

Współpracujemy ze ściśle wyselekcjonowaną grupą najlepszych dealerów w całym kraju. Zapraszamy na odsłuchy również do ich salonów.  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się jak używamy plików cookies w naszej Polityce Prywatności.