Skip to main content Skip to footer

Trinnov Audio

Trinnov Audio Amethyst

Trinnov Audio Amethyst – przedwzmacniacz

Produkty Trinnov Audio zapewniają niezrównany poziom w dokładności przetwarzania sygnału. Pozwala to utrzymać najwyższą, możliwą jakość dźwięku na całej ścieżce zapisanego materiału audio-video.

W odróżnieniu od tradycyjnej, pobierającej natychmiast próbki materiału audio o wysokiej rozdzielczości, opartej na procesorze DSP, platformie, Trinnov Audio przetwarza dźwięk do 192 kHz.

 

 

Co więcej, 64-bitowa sekcja przetwarzania zmiennoprzecinkowego zwiększa dokładność wszystkich obliczeń i gwarantuje tym samym prawdziwą integralność sygnału z rozdzielczością większą niż 320dB. Taki zapas procesora pozwala również na cyfrową regulację głośności bez utraty rozdzielczości.

Amethyst zawiera 11-źródłowy przedwzmacniacz z wbudowanym systemem przestrzennej optymalizacji zestawów głośnikowych. Znajduje się tak również innowacyjny przedwzmacniacz gramofonowy HybriD, renderer sieciowy, przetwornik DA 24-bit/192kHz oraz dwudrożny, inteligentny, aktywny silnik crossover. Audio Amethyst posiada również wbudowaną łączność Wifi – dzięki czemu może być doskonałym urządzeniem integrującym system tradycyjnej lub nowoczesnej instalacji hi-fi.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się jak używamy plików cookies w naszej Polityce Prywatności.