Skip to main content Skip to footer

Harbeth

Harbeth P3ESR XD

Prawdziwy Harbeth w małej obudowie.

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZA ITERACJA MINIMONITORA BBC

Po raz kolejny zespół inżynierów Harbetha na nowo zdefiniował możliwości tego wspaniałego minimonitora , tym razem w wersji XD, przekraczając dotychczasowe ograniczenia warunków odsłuchowych.

Całkowicie zredefiniowany projekt, uwalnia potencjał wyjątkowej technologii-110 mm membrany z opatentowanego materiału RADIAL2™ firmy Harbeth – zapewniając zapierającą dech w piersiach przejrzystość, naturalny  bas i dynamiczną prezentacje w całym paśmie.

To prawdopodobnie jeden z najbardziej zaawansowanych głośników w swojej klasie, Dzięki swoim kompetencjom P3ESR ​​XD może być używany w szerokim zakresie przestrzeni odsłuchowych i pracować w optymalny, pod kątem łatwego obciążenia elektrycznego sposób, co jest szczególnie istotne dla wzmacniaczy o małej mocy.

Przygotuj się na ponowne odkrycie całej swojej kolekcji płyt, dzięki  przełomowym rozwiązaniom, jakie kiedykolwiek zastosował Harbeth.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się jak używamy plików cookies w naszej Polityce Prywatności.