Skip to main content Skip to footer

16 maja 2023

Nasze marki na targach HIGH END 2023 w Monachium - zapowiedź prezentacji

W tym tygodniu odbywa się wystawa HIGH END 2023 w Monachium. Wciąż największa w Europie, choć Warszawa depcze jej po piętach!
 
Poniżej krótka zapowiedź najciekawsze prezentacji z udziałem naszych marek.
 
Zaczynamy od francuskiego AudioNec, którego premierowa prezentacja na ostatnich Audio Video Show w Warszawie cieszyła się wielkim zainteresowaniem. W tym tygodniu w Monachium AudioNec zaprezentuje premierowo wersję Signature modelu EVO 3 w sali S17/Hall4 a znany z Warszawy model EVO 2 zagra także w innym systemie z elektroniką Kora.highfidelity w sali T08/Hall4.
 
Produkty Brinkmann Audio będą obecne w aż czterech salach. Główna prezentacja w sali E108/A4.1 to premiera nowego produktu czyli ramienia Brinkmann 12.0, tańszej niż referencyjne ramie 12.1 alternatywy dla fanów długich "wędek", który mi również jesteśmy. Dedykowana jest więc głównie do gramofonów Bardo i Taurus.
 
Szwajcarski soulution zaprezentuje w Monachium nowe modele z flagowej serii 7, przedwzmacniacz liniowy 727 oraz przedwzmacniacz korekcyjny 757. Prezentacja Soulution jak zwykle w sali E107/A4.1.
 
Marten Mingus Septet to najbardziej oczekiwana premiera monachijskiego HIGH END. Nowy model zostanie oczywiście zaprezentowany w głównej sali Martena F119/A4.1, gdzie zagra z okablowaniem Jorma, elektroniką MSB, TechDAS, Reed, DS Audio. Ale to nie wszystko jeśli chodzi o Martena w Monachium. Mingus Septet zagra również w sali F219/A4.2 wraz z elektroniką Engström. Z kolei dobrze znany, choćby z naszych prezentacji, Mingus Orchestra zagra w sali E221/A4.1 w pokoju MSB, a Coltrane 3 będzie można zobaczyć w sali F210/A4.2 w pokoju Isoacoustics.
 
Jak już wspominaliśmy szwedzki Engström zagra w tym roku w Monachium z premierowymi Marten Mingus Septet. A zestaw elektroniki do pozazdroszczenia - monobloki ERIC ENCORE 845, preamp MONICA, phonostage M-Phono. Wszystko okablowane kablami Jorma oczywiście. Zapraszamy do sali F219/A4.2!
 
Nie zawiedzie oczywiście również Air Tight. Na słuchaczy będą czekać monobloki ATM-3211, mniejsze ATM-2211, najnowszy preamp ATC-7, referencyjny phonostage ATE-3011, do tego oczywiście wkładka Opus-1 i step up ATH-2Reference. Mocny skład! Japońska elektronika zagra jak zwykle w sali F231c/A4.2 z kolumnami Wolf von Langa i gramofonami Primary Control.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się jak używamy plików cookies w naszej Polityce Prywatności.