Skip to main content Skip to footer

Wzmacniacze / Przedwzmacniacze

Robert Koda

Robert Koda – najwyższe wcielenie wzmacniacza

 

Firma Robert Koda LLC została założona w Tokio w roku 2008. Jej główny projektant – Robert Koda pracował przez wiele lat w Audio Note Japan pod kierownictwem legendarnego Hiroyasu Kondo.

Ale nie można zapomnieć, że jako niezależny twórca sprzętu audio jest on samoukiem, którego pasja tworzenia doskonałych wzmacniaczy przepełnia od wielu, wielu lat. Kiedy miał 12 lat rozpoczął obserwacje dotyczące interakcji między techniką, a satysfakcją muzyczną. Choć trwała wtedy era tranzystorów, jego uwagę przyciągnęły lampy próżniowe.

 

Nasza firma istnieje ponieważ możemy zaoferować miłośnikom muzyki coś wyjątkowego i ponadczasowego. Naszą podstawową biznesową wartością jest wierność duchowi muzyki. To dla nas bardzo ważne, kto staje się posiadaczem naszych wzmacniaczy.

 

Robert wychował się w domu pełnym muzyki. Jego rodzice zaczynali rozważania o kupnie nowego lokum od analizy akustyki salonu. Zanim w 2004 postanowił zrealizować marzenie życia i stworzyć własny system audio, Robert przez 16 lat zbierał doświadczenia pracując w branzy audio: sprzedając i serwisując urządzenia wielu firm. To doprowadziło go również do wniosku, że sam może zaprojektować lepszy i trwalszy sprzęt. Pierwsze urządzenia Roberta były proste i eleganckie. Na nowo definiowały możliwą do osiągnięcia podczas odtwarzania muzyki jakość. Audiofile, którzy ich słuchali podkreślali wyjątkowe połączenie sonicznych cech tranzystorów i lamp. Na podstawie tych urządzeń, Robert Koda tworzy dzisiejsze – udoskonalone pod każdym względem – produkty, które dają możliwość obcowania z prawdziwym pięknem muzyki.

 

Postanowiłem zacząć produkować wzmacniacze, aby zaoferować miłośnikom muzyki uzyskanie najlepsze z możliwych brzmienie.

– Robert Koda

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się jak używamy plików cookies w naszej Polityce Prywatności.