Skip to main content Skip to footer

Stoliki, platformy, podstawki

Franc Audio Accessories

Franc Audio Accessories – dla  najbardziej wymagających audiofilów

Oferta polskiej firmy Franc Audio Accessories kierowana jest do grupy najbardziej wymagających audiofilów. To miłośnicy sprzętu i muzyki, którzy pragną – często w sposób bezkompromisowy – poprawić brzmienie swoich systemów audio. Dla samego sprzętu to doskonały sposób na zapewnienie stabilnego wsparcia.

Wszystkie produkty Franc Audio Accessories to propozycja dla osób ceniących nowoczesne i solidne wzornictwo. Firma została założona w 2008 roku. Głównym celem jej właściciela jest próba wyeliminowania wszelkich, powstających podczas słuchania muzyki, wibracji. Okazało się, że technologia łączenia bardzo twardych i sztywnych materiałów ceramicznych z elementami wykonanymi z lekkiego stopu aluminium, w połaczeniu z elastycznymi „tworzywami sztucznymi” daje świetne rezultaty. Wszystkie elementy akcesoriów produkowane są z bardzo dużą dokładnością. Doskonałą jakość i powtarzalność zapewniają precyzyjne obrabiarki CNC. Wszystkie akcesoria wytwarzane są ręcznie w Polsce.

Właścicielem, twórcą i projektantem jest Paweł Skulimowski – magister inżynierii mechanicznej ze specjalizacją w budowie maszyn i spawalnictwie. Paweł Skulimowski jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej. Ponadto amatorsko gra także na perkusji.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się jak używamy plików cookies w naszej Polityce Prywatności.