Skip to main content Skip to footer

Zestawy głośnikowe

Cessaro

Zestawy Cessaro – zestawy tubowe najwyższej jakości

Firma Cessaro jest niemieckim producentem najwyższej jakości tubowych zestawów głośnikowych. Są to systemy dedykowane grupie najbardziej wymagających melomanów i audiofilów.

Oferta Cessaro obejmuje serię modułowych, dających możliwość łatwego upgrade’u, systemów głośnikowych – począwszy od monumentalnych Alpha II, poprzez model Beta II aż do Gamma II. Ponadto w ofercie Cessaro znajdują się także modele takie jak Chopin czy Liszt – są to zestawy, dedykowane do kameralnych pomieszczeń i mniejszych pokojów odsłuchowych.

Niemieckie systemy tubowe zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez perfekcjonistów… dla perfekcjonistów. Zestawy Cessaro to kolumny, które nawet w niewielkim pokoju odsłuchowym, są zdolne odwzorować akustykę sali koncertowej. Oferują one niezwykle autentyczne i „żywe” doznania, nie wprowadzają zabarwień, a reprodukowany przez nie dźwięk jest zrelaksowany i jednocześnie namacalny, rzeczywisty i niezwykle dynamiczny.

Firma Cessaro korzysta z najlepszych komponentów i technologii produkcyjnych. Japońskie głośniki firmy TAD (Technical Audio Devices) wspierają ręcznie montowane przetworniki z papierowymi membranami, magnesami alnico i cewkami polowymi. Obudowy to przede wszystkim sklejka brzozowa i materiały kompozytowe, których użyto w konstrukcji tub. Koncepcja modułowa wybranych zestawów umożliwia upgrade lub dopasowanie koloru do indywidualnych potrzeb właściciela. Każda para kolumn jest instalowana i optymalizowana pod kątem zindywidualizowanych warunków akustycznych pomieszczenia odsłuchowego.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się jak używamy plików cookies w naszej Polityce Prywatności.