Accustic Arts

Accustic Atrs jest skrótem stworzonym od słów ACCUrate acouSTIC ARTS, co w jednoznaczny sposób nawiązuje do sztuki uzyskiwania autentycznego brzmienia. Accustic Arts oferuje pełny zakres wysokiej jakości urządzeń audio. Aktualizowana co jakiś czas oferta składa się z kolumn głośnikowych, elektroniki oraz uzupełniających je akcesoriów. Brzmienie Accustic Arts urzeka naturalnością, a wysoka moc, dynamika i naturalnie rozumiana analityczność idą w parze z satysfakcją, jaka towarzyszy słuchaniu muzyki.

Acurus

Acurus pojawił się na rynku w roku 1993 jako alternatywa dla uznanych komponentów Aragon. Właścicielem marki jest firma Indy Audio Labs. Jej założycielem był inżynier elektronik i fizyk, który postanowił stworzyć dostępne cenowo urządzenia audio. Miały one łączyć profesjonalne brzmienie z doskonałymi możliwości kontroli obecnych źródeł sygnału audio-video.

Aesthetix

Aesthetix stworzył Jim White - inżynier i miłośnik muzyki. Pierwsze oznaki pasji do audio przejawiał w wieku 10 lat, z czasem przerodziła się ona obsesję na punkcie muzyki i płyt winylowych. Po dogłębnych studiach z fizyki, matematyki i elektrotechniki Jim doskonalił swoje umiejętności, znajdując w 1990 roku zatrudnienie w firmie Theta Digital. Jego współudział w tworzeniu słynnych urządzeń firmy Theta – przedwzmacniacza Casablanca oraz wzmacniacza mocy Dreadnaught, zapowiadało następne znakomite projekty.

Air Tight

AirTight to japoński producent najwyższej jakości urządzeń lampowych. Kilkadziesiąt lat historii firmy, wybitne urządzenia i cenione wśród audiofilów brzmienie lokuje ją wśród najbardziej znanych i rozpoznawanych marek w branży audio. Założycielem firmy A&M Limited produkującej urządzenia marki Air Tight jest Atasushi Miura - człowiek związany z urządzeniami audio klasy high end od urodzenia. Jego ojciec był założycielem znanego w całym świecie japońskiego producenta urządzeń audio - firmy Luxman Corporation.

Artesania

Artesania Audio założono ponad 20 lat temu przez hiszpańskiego inżyniera i audiofila - José Luis’a Lafarga. Akcesoria Artesania Audio efektywnie redukcją rezonanse, wykorzystując do tego Akustyczną Technologię Antyrezonansową, redukująca szkodliwe w audio wibracje. Technologia ta zapewnia znakomitą liniowość i neutralną reprodukcję dźwięku. Głównym celem firmy, jest poprawa jakości dźwięku i odsłuchu, przy wykorzystaniu stolików i akcesoriów dedykowanych pod sprzęt audio.

Aurender

Aurender jest międzynarodową korporacją, której właścicielem jest firma TV Logic Corporation. Działy: projektowy i marketingu mają siedzibę w Kalifornii. Firma specjalizuje się w produkcji serwerów muzycznych. Aurender ma w katalogu także wzmacniacze z wbudowanym DAC oraz urządzenia przenośne. Kluczem do sukcesu rynkowego marki są zarówno ciekawy projekt jak i same urządzenia. Przemyślane rozwiązania oferują duże możliwości, nieprzeciętną funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Boulder Amplifiers

Firma Boulder Amplifiers istnieje od ponad 25 lat. Siedziba firmy znajduje się w mieście Boulder, w stanie Kolorado, w USA. Filozofia marki zakłada projektowanie i produkcję urządzeń, które będą odtwarzać muzykę dokładnie tak, jak została ona zagrana i zarejestrowana. Koncepcja budowy najlepszego możliwego sprzętu jest dla zespołu firmy podstawą wszystkich działań. Urządzenia Boulder słyną z transparentności i dokładności. Są niezwykle szybkie, trwałe i wykazują minimalny poziom zniekształceń.

Brinkmann Audio

Brinkmann Audio to niemiecki producent gramofonów, ramion gramofonowych, wkładek a także elektroniki. Wiele osób twierdzi, że system odtwarzający muzykę w sposób doskonały jest iluzją. Helmut Brinkmann - twórca marki nie ustaje w swoich wysiłkach i próbuje dotrzeć do granic tej iluzji. Od wielu lat przekonuje, że z czarnego winylu można uzyskać kolorowy dźwięk i że niezależnie od postępów w dziedzinie odtwarzania cyfrowego, to płyty winylowe są najważniejszym i najlepszym nośnikiem muzyki.

Cessaro

Cessaro jest niemieckim producentem najwyższej jakości tubowych zestawów głośnikowych. Są one dedykowane najbardziej wymagającym miłośnikom audio tym, którzy oczekują realistycznego i bliskiego warunkom grania "na żywo" sposobu reprodukcji muzyki. Oferta firmy obejmuje serię potężnych, modułowych systemów głośnikowych oraz mniejszych kolumn, które przeznaczone są do bardziej kameralnych i znacznie mniejszych wnętrz.

Convergent Audio Technology

Convergent Audio Technology jest amerykańskim producentem lampowych przedwzmacniaczy i końcówek mocy. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i nadal wierna jest idei najwyższej jakości i ciągłego udoskonalania swoich produktów. W ofercie Convergent Audio Technology znajdują się dwa przedwzmacniacze, dwie stereofoniczne oraz dwie monofoniczne końcówki mocy. CAT nie dąży do maksymalizacji sprzedaży, na jej produkty, wbrew współczesnym standardom, klienci muszą zazwyczaj nieco poczekać...