Acurus

Acurus pojawił się na rynku w roku 1993 jako alternatywa dla uznanych komponentów Aragon. Właścicielem marki jest firma Indy Audio Labs. Jej założycielem był inżynier elektronik i fizyk, który postanowił stworzyć dostępne cenowo urządzenia audio. Miały one łączyć profesjonalne brzmienie z doskonałymi możliwości kontroli obecnych źródeł sygnału audio-video.

Aesthetix

Aesthetix stworzył Jim White - inżynier i miłośnik muzyki. Pierwsze oznaki pasji do audio przejawiał w wieku 10 lat, z czasem przerodziła się ona obsesję na punkcie muzyki i płyt winylowych. Po dogłębnych studiach z fizyki, matematyki i elektrotechniki Jim doskonalił swoje umiejętności, znajdując w 1990 roku zatrudnienie w firmie Theta Digital. Jego współudział w tworzeniu słynnych urządzeń firmy Theta – przedwzmacniacza Casablanca oraz wzmacniacza mocy Dreadnaught, zapowiadało następne znakomite projekty.

Air Tight

AirTight to japoński producent najwyższej jakości urządzeń lampowych. Kilkadziesiąt lat historii firmy, wybitne urządzenia i cenione wśród audiofilów brzmienie lokuje ją wśród najbardziej znanych i rozpoznawanych marek w branży audio. Założycielem firmy A&M Limited produkującej urządzenia marki Air Tight jest Atasushi Miura - człowiek związany z urządzeniami audio klasy high end od urodzenia. Jego ojciec był założycielem znanego w całym świecie japońskiego producenta urządzeń audio - firmy Luxman Corporation.

Boulder Amplifiers

Firma Boulder Amplifiers istnieje od ponad 25 lat. Siedziba firmy znajduje się w mieście Boulder, w stanie Kolorado, w USA. Filozofia marki zakłada projektowanie i produkcję urządzeń, które będą odtwarzać muzykę dokładnie tak, jak została ona zagrana i zarejestrowana. Koncepcja budowy najlepszego możliwego sprzętu jest dla zespołu firmy podstawą wszystkich działań. Urządzenia Boulder słyną z transparentności i dokładności. Są niezwykle szybkie, trwałe i wykazują minimalny poziom zniekształceń.

Brinkmann Audio

Brinkmann Audio to niemiecki producent gramofonów, ramion gramofonowych, wkładek a także elektroniki. Wiele osób twierdzi, że system odtwarzający muzykę w sposób doskonały jest iluzją. Helmut Brinkmann - twórca marki nie ustaje w swoich wysiłkach i próbuje dotrzeć do granic tej iluzji. Od wielu lat przekonuje, że z czarnego winylu można uzyskać kolorowy dźwięk i że niezależnie od postępów w dziedzinie odtwarzania cyfrowego, to płyty winylowe są najważniejszym i najlepszym nośnikiem muzyki.

Cessaro

Cessaro jest niemieckim producentem najwyższej jakości tubowych zestawów głośnikowych. Są one dedykowane najbardziej wymagającym miłośnikom audio tym, którzy oczekują realistycznego i bliskiego warunkom grania "na żywo" sposobu reprodukcji muzyki. Oferta firmy obejmuje serię potężnych, modułowych systemów głośnikowych oraz mniejszych kolumn, które przeznaczone są do bardziej kameralnych i znacznie mniejszych wnętrz.

DeVore Fidelity

Firmę DeVore FIDELITY załozył w 2000 roku amerykanin, John DeVore. Branża audio nie jest mu obca bowiem decydując się na produkcję zestawów głośnikowych, wniósł on do ich brzmienia własne doświadczenia, które gromadził latami bądąc sprzedawcą w sklepie audio i czynnym muzykiem.

Emotiva

Nazwa firmy EMOTIVA pochodzi z pasji i emocji, którą żywią Dan Laufman i ludzie tworzący jego firmę. Emocjonalny związek z muzyką, zaangażowanie w produkcję najlepszych, możliwych urządzeń, a także z radość jaką czują zmieniając całą branżę audio - to główne siły napędowe sukcesu. Choć przez ostatnie lata firma znacznie urosła, nadal jest wierna podstawowym wartościom. Ekipa Emotivy jest dumna produkując urządzenia na nowo definiujące jakość obrazu i dźwięku oraz wyznaczające nowy poziom cenowej dostępności.

Franc Audio Accessories

Oferta Franc Audio Accessories kierowana jest do grupy najbardziej wymagających audiofilów. To miłośnicy sprzętu i muzyki, którzy pragną - często w sposób bezkompromisowy - poprawić brzmienie swoich systemów audio. Dla samego sprzętu te akcesoria to doskonały sposób na zapewnienie stabilnego wsparcia. Unikatowa technologia łączy bardzo twarde i sztywne materiały ceramiczne z elementami wykonanymi z lekkiego stopu aluminium i elastycznymi "tworzywami sztucznymi".

GigaWatt

Firma GigaWatt powstała w 2007 roku - w czasach, gdy odczuwalny był wyraźny brak wysokiej klasy akcesoriów zasilających. Szczegółowa analiza polskiego i europejskiego rynku wykazała, że podobne produkty konkurencyjnych producentów charakteryzują się wysoką ceną, która jest niewspółmierna do efektywności działania i jakości wykonania. Właściciel firmy GigaWatt, podjął wyzwanie i zaprezentował wkrótce serię urządzeń, które bez trudu udowodniły konkurencji, że "Polak potrafi".