Dane kontaktowe

SoundClub Sp. z o.o.

ul. Skrzetuskiego 42
02-726, Warszawa
+48 22 58 63 270

Salony odsłuchowe

SoundClub Warszawa

ul. Skrzetuskiego 42
02-726, Warszawa
soundclub@soundclub.pl

SoundClub Katowice

ul. Krzywa 12 lok.7
40-061, Katowice
+48 22 58 63 277

Bank

Alior Bank SA
27 2490 0005 0000 4520 6942 6798
NIP: 525-241-77-71

Godziny otwarcia

Szanowni Państwo, salony SoundClub nie mają stałych godzin pracy.
Chcąc zadbać o komfort i optymalne warunki, odsłuchy realizujemy
po wcześniejszym
umówieniu terminu. Prosimy o kontakt telefoniczny.


SoundClub Warszawa
ul. Skrzetuskiego 42

W naszym warszawskim salonie dysponujemy dwoma, komfortowo wyposażonymi salami odsłuchowymi. Pierwsza z nich, starannie przygotowana akustycznie, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających audiofilów i miłośników muzyki. Swobodnie czują się tu zarówno duże zestawy głośnikowe, największe systemy jak i mniejsze monitory. Sala druga, bardziej kameralna, dedykowana jest prezentacjom mniejszych systemów audio. Wykorzystujemy ją także w trakcie odsłuchów urządzeń dedykowanych do zestawów kina domowego.

SoundClub Katowice 
ul. Krzywa 12

Katowicki salon przy placu Andrzeja to 3 pokoje odsłuchowe oraz kameralna, prywatna sala kinowa. Największa sala to blisko 40. metrowy pokój odsłuchowy. Używamy go do testowania nawet największych systemów i dużych zestawów głośnikowych. Adaptacja akustyczna wraz z przyjaznym projektem wnętrza umożliwiają odsłuchy w optymalnych i komfortowych warunkach. Pozostałe dwa pokoje to idealne miejsca do testowania i odsłuchu systemów, które nie wymagają tak dużych pomieszczeń. Zapewniamy, że tam też można wiele usłyszeć i cieszyć się tym, jak prawdziwie brzmi muzyka.

SoundClub Katowice
sala kinowa

Referencyjna sala kinowa to miejsce dla osób, które uwielbiają film. Wyposażona w zaawansowany system audio-video oraz regulowane fotele firmy Moovia, zasługuje na miano referencyjnej i bez wątpienia można ją nazwać jedną z najlepszych w swojej klasie. Audio oparto o końcówki mocy firmy Wisdom Audio, wspiera je procesor dźwięku Trinnov Audio Altitude32. Źródłem sygnału jest serwer wideo Kaleidescape, a za obraz odpowiedzialny jest ostatecznie laserowy projektor firmy SONY. Włączając film lub dowolny koncert, po kilku chwilach przenosimy się w samo centrum akcji.

Formularz
kontaktowy

W razie wątpliwości, pytań i problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzin naszego salonu w Warszawie. Pytania można przesłać do nas także za pomocą formularza.

    * Pola oznaczone tym znakiem są wymagane do poprawnego wysłania wiadomości