Inne modele

Producent: DeVore Fidelity

Model: DeVore Gibbon X

Typ: Zestawy głośnikowe / Podłogowe


Opis

DeVore Gibbon X – podłogowy zestaw głośnikowy

W całej serii Gibbon ten zestaw uchodzi za absolutnie przezroczysty. Szerokie pasmo i wysoka skuteczność pozwalają mówić o nim – referencyjny.

Dla zestawu Gibbon X nie będzie większego problemu ze znalezieniem odpowiedniego wzmacniacza. Podobnie nie jest też problem znalezienie dla nich odpowiedniego miejsca w salonie. Gibbon X to 3-drożny system z nowym ultra-lekkim przetwornikiem wysokotonowym o średnicy 3/4 cala. Pracuje on w zamkniętej komorze. 7-calowy głośnik średniotonowy posiada typowy dla DeVore korektor fazy. Wszystko uzupełnia para solidnych, 9-calowych wooferów. Zainstalowano je na bocznych ściankach 4-komorowej obudowy.

 

Gibbon X wypełnia pokój, precyzyjną i niesamowicie wciągającą prezentacją. Z pomocą kolumn Gibbon X, które stoją przed Twoim systemem, możesz dostać się do wnętrza swoich nagrań, możesz bezpiecznie zacząć inwestować w dobre jedzenie, którego one chcą i potrzebują do wypełnienia muzyką: serca, umysłu, ciała i duszy. I mówię o tym poważnie: będą brzmiały coraz lepiej i lepiej… w zależności od tego, czym je nakarmisz. A Gibbony dadzą Ci znać o poprawie za każdym razem, gdy poprawisz im dietę.

Scot Hull – PartTime Audiophile, sierpień 2017


Specyfikacja

DeVore Gibbon X - podłogowy zestaw głośnikowy

  • Pasmo przenoszenia: 23 - 40.000 Hz 
  • Skuteczność: 91.5 dB/1W/1m 
  • Impedancja: 8 Ohm  
  • Wymiary: 37 x 8.5 x 13.75 (cale)
  • Kolory: Cherry Bamboo, Mahogany Bamboo, Mink Bamboo