Inne modele

Producent: Tenor Audio

Model: Tenor Audio Line 1

Typ: Wzmacniacze / Przedwzmacniacze


Opis

Tenor Audio Line 1 – przedwzmacniacz liniowy

… ten przedwzmacniacz jest tak dobry, że może grać tylko z najlepszymi końcówkami mocy

 

 

 

 

Nie da się więc ukryć, że kanadyjski przedwzmacniacz modyfikuje sygnał. Jeszcze trudniej byłoby ukryć, że tak robią dokładnie wszystkie produkty audio. Ważne więc, jak to robią. Line1/Power1 ułatwia odsłuch. Każda płyta zabrzmi z nim co najmniej ciekawie, jeśli oczywiście muzyka jest ciekawa. Było poprawnie, teraz mniej: nawet nudne nagrania przykują nas do fotela sposobem, w jaki zostaną odtworzone.
Urządzenie ma znakomicie różnicowaną barwę. Nie zamienia więc wszystkiego w tę samą płytę, nie upodabnia do siebie nagrań. Choć bas jest mocny i usłyszymy go często tam, gdzie się nie spodziewaliśmy, to jest bardzo dobrze różnicowany, tak pod względem tempa, jak i barwy.

Wojciech Pacuła – HiFidelity.pl No124,  16 sierpnia 2014

 

 


Recenzja

Tenor Audio Line 1/Power 1

Wojciech Pacuła - HiFidelity

"Line1/Power1 ułatwia odsłuch. Każda płyta zabrzmi z nim co najmniej ciekawie, jeśli oczywiście muzyka jest ciekawa. Było poprawnie, teraz mniej: nawet nudne nagrania przykują nas do fotela sposobem, w jaki zostaną odtworzone. Urządzenie ma znakomicie różnicowaną barwę. Nie zamienia więc wszystkiego w tę samą płytę, nie upodabnia do siebie nagrań."