Inne modele

Producent: Air Tight

Model: Air Tight ATC-2

Typ: Wzmacniacze / Przedwzmacniacze


Opis

Air Tight ATC-2 – przedwzmacniacz

ATC-2 to małe dzieło sztuki inżynierskiej i wzorniczej. Robi wrażenie wielkością i możliwościami. Można je docenić od pierwszych chwil po włączeniu. W tym przedwzmacniaczu urzekają lampowe brzmienie i realizm odtwarzanej muzyki, które docenią przede wszystkim miłośnicy referencyjnego brzmienia.

 


Galeria


Recenzja

AirTight ATC-2

Bartosz Luboń - HiFiMuzyka, 2014-09

"Air Tight zdecydowanie polubił się z szeroko pojętą klasyką. Choć na potrzeby testu więcej wybrzmiało u mnie jazzu, to właśnie muzyka klasyczna z przewagą baroku była tą, która dzięki Air Tightowi wypadła najbardziej spektakularnie i wiernie."


Recenzja

AirTight ATC-2

Marcin Olszewski - SoundRebels, 2017-02

"Oba urządzenia nie próbują na siłę przypodobać się swoim potencjalnym nabywcom, lecz stawiają silniejszy akcent na prawdomówność i transparentność aniżeli odciskanie własnego piętna na reprodukowanym materiale."


Recenzja

AirTight ATC-2

Marek Dyba - HiFi Knights, 2016-08

"... testowane urządzenie nie zawodzi. Łączy najlepsze cechy lamp – finezję, gęstość, namacalność, przestrzenność i otwartość dźwięku z mocną, pewnie prowadzoną podstawą basową, z świetnym pace&rhythm oraz czystością i przejrzystością dźwięku (niekoniecznie słusznie) kojarzonymi raczej z tranzystorami. Air Tight ATC- 2 oferuje otwartą, wysoce detaliczną, ale i lampowo eteryczną górę pasma wspierającą kolorową, namacalną średnicę."


Recenzja

AirTight ATC-2

Krzysztof Kalinkowski - HiFiMuzyka, 2015-03

"Zasłuchiwałem się w muzyce płynącej z głośników, zapominając o robieniu notatek i wyłapywaniu niuansów brzmienia. Podobnie działo się z recenzowanym w poprzednim wydaniu „Magazynu Hi-Fi” dzielonym wzmacniaczem Tube Preamp/Amp 2 niemieckiej wytwórni Accustic Arts. Spójność, naturalność i swoboda – oto esencja muzykalności. Ale chyba właśnie tego oczekujemy od japońskiego piecyka lampowego."


Specyfikacja

Lampy:
12AX7 (ECC83) × 1, 12AU7 (ECC82) × 2, 6X4 × 1
Napięcie wyjściowe:
2V (max. 15V)
Impedancja wyjściowa:
200 Ohm
THD:
< 0.01%
Pasmo:
5-100.000 Hz (1dB)
Czułość wejściowa:
110 mV (output 1V)
SNR:
< 90 dB (IHF-A ważone)
Wymiary:
410 × 337 × 156 mm
Waga:
12 kg