Akcesoria Pawła Skulimowskiego i jego firmy Franc Audio Accessories na wystawie w Monachium jak zwykle prezentowane były w systemie audio z urządzeniami HighEnd…

 

Wood Block Rack 10th Anniversary jest jubileuszową wersją stolika Wood Block Rack i to właśnie on stał w centralnym miejscu pokoju, w którym posłuchać można było także wzmacniacza Arne, który przywiózł  Timo Engström z firmy Engström. Dopełnieniem systemu był zestaw urządzeń firmy CAD oraz bardzo korzystnie prezentujące się kanadyjskie kolumny Verity Audio.

Firma obchodzi w tym roku swoje 10-o lecie. Z tej okazji przygotowanych zostało kilka nowości. Pierwszą z nich była jubileuszowa wersja stolika Wood Block Rack – Wood Block Rack 10th Anniversary, która różni się od poprzedniej lakierowanymi elementami wykończeniowymi dolnej półki oraz zmodyfikowanymi nóżkami Cramic Disc Tablette, instalowanymi pod wszystkimi regulowanymi półkami górnymi. Nowe „tabletki” mają zupgradowany system centrowania, co pozwala na ich „pływanie” w mniejszym zakresie i powrót zawsze do pozycji wyjściowej – do osi podstawki. Kolejną nowością był stolik Wood Block Rack 10th Anniversary Special Edition, który wraz z platformami Wood Block Fat Platforms 10th Anniversary Special Edition stanowi jubileuszowy, pokazany premierowo – komplet.

 

 

foto: Marcin Olszewski – SoundRebels