Veri ictum – oznacza prawdziwy wpływ

Połączenie wieloletnich badań i doświadczeń z wielu gałęzi przemysłu oraz ich praktycznej implementacji na grunt sprzętu i akcesoriów związanych z audio, pozwala produktom sygnowanym marką Verictum, w pełni korzystać z osiągnięć najnowszej, dostępnej technologii.

Zastosowanie tych, dotychczas nie stosowanych w audio, technologii pozwoliło firmie Verictum dotrzeć do granic brzmienia high–end. Produkty Verictum stanowią odzwierciedlenie wieloletniej pasji audiofilskiej właścicieli spółki i jej współpracowników, co w efekcie zaowocowało przeniesieniem uzyskanych doświadczeń i rozwiązań do sektora audio, z użyciem najlepszych metod projektowych, szerokich analiz laboratoryjnych oraz pomiarowych, z wykorzystaniem jednakże w decydującym stopniu ocen dokonanych w trakcie bezpośrednich odsłuchów w zróżnicowanych systemach i warunkach dokonywanych przez doświadczonych audiofili.

Technologia X
Technologia to, to najnowsze, dostępna rozwiązania w zakresie ograniczania degradującego wpływu zakłóceń EMI/RFI. Składa się na nią szereg procesów i materiałów, jakie powstały w wyniku wieloletnich autorskich badań prowadzonych przez spółkę, a której skład i proces technologiczny ulega cały czas modyfikacjom, w zależności od pożądanego efektu synergii dla konkretnego jej zastosowania. Warto wskazać, że w związku z nieustannym rozwojem i upowszechnianiem się nowych technologii we wszystkich praktycznie dziedzinach życia np. w zakresie bezprzewodowego przesyłu sygnałów, ich poziom podlega ciągłemu wzrostowi, a zatem ich niekorzystne oddziaływanie EMI również w sferze sprzętu audio jest coraz większe. Działalność marki Verictum ma między innymi na celu zniwelować negatywne skutki tychże zakłóceń na dźwięk naszych domowych systemów audio.

W większości produkty Verictum wykonywane są ręcznie. Powodem jest to, że znaczna część zastosowanych technik produkcji nie może być realizowana za pomocą maszyn. W produktach Verictum zastosowano głównie materiały pochodzenia naturalnego – w tym szlachetne drewno merbau, które poddane zostało naturalnym, rzemieślniczym metodom obróbki. Spektakularna poprawa reprodukowanego przez system dźwięku, jego realizm, trójwymiarowość oraz materializacja sceny i zjawisk przestrzennych przy zachowaniu prawidłowej, pełnej barwy, to krótka charakterystyka efektów jakie uzyskuje się w oparciu o zastosowane produkty Verictum.

Gwarantujemy możliwość wypożyczenia każdego urządzenia z oferty firmy Verictum i sprawdzenia ich skuteczności w warunkach domowych, we własnym systemie audio.


Galeria: