ModWright elegancja – prostota i prawda

 

ModWright Instruments to firma założona przez Dana Wrighta – guru amerykańskiego rynku audio znanego z doskonałej jakości lampowych modyfikacji różnych urządzeń. Po wielu latach pracy w „modach” Dan Wright postanowił stworzyć własne konstrukcje… jak się okazało – z doskonałym efektem…

Dan Wright zyskał uznanie audiofili dzięki modyfikacjom licznych źródeł cyfrowych. Dzięki jego modyfikacjom niedrogie urządzenia stawały się najwyższej jakości komponentami mogącymi konkurować z produktami z najwyższych półek cenowych. Dzięki doświadczeniu w modyfikacjach źródeł, które w większości obejmowały instalację wysokiej jakości lampowych stopni wyjściowych, Dan zdobył wiedzę i umiejętności, które postanowił wykorzystać oferując własne produkty – doskonałej jakości przedwzmacniacze i stopnie gramofonowe oraz końcówko mocy. Przy projektowaniu swoich urządzeń Dan Wright kieruje się trzema podstawowymi cechami: Elegancja. Prostota. Prawdziwość.

Elegancja
Odsłuch najwyższej jakości to nie tylko obcowanie z doskonałym brzmieniem muzyki. Powinien być także wyjątkowym przeżyciem estetycznym. Dlatego nasze najwyższej jakości, ręcznie montowane urządzenia, spełniające najwyższe amerykańskie standardy, są prawdziwą ucztą zarówno dla uszu jak i dla oczu.

Prostota
We współczesnym świecie, gdzie szybki rozwój technologii dawno przekroczył ramy zdrowego rozsądku, prawdziwym luksusem staje się najwyższej klasy sprzęt audio, łatwy do instalacji i prosty w obsłudze, pozwalający słuchaczowi zapomnieć o szaleńczym tempie życia. I po prostu posłuchać muzyki.

Prawda
Każdy może słuchać muzyki, a każdy system audio potrafi ją odtworzyć. Jednak by naprawdę usłyszeć muzykę – na poziomie, który przeniesie słuchacza w inne miejsce i czas – potrzebna jest prawdziwa reprodukcja muzyki. Urządzenia firmy ModWright Instruments są w stanie dostarczyć słuchaczowi takich doznań. Prawdziwy dźwięk ze sprzętu stworzonego przez prawdziwych zapaleńców.