Inne modele

Producent: Jorma Design

Model: Jorma Design Statement

Typ: Kable / Głośnikowe


Opis

Jorma Design Statement

Jorma Design Statement – przewód głośnikowy. Statement jest flagową serią akcesoriów firmy Jorma Design, która bez wątpienia zasługuje na miano referencyjnej. Przewody serii Statement szczegółowo eksponują zupełnie nowe cechy brzmienia poszczególnych urządzeń w torze.

 

… całe to porównywanie było o kant … potłuc, że tak powiem. W przypadku pozostałych kabli system świetnie odtwarzał płyty, gdy wpinałem Jormy grała muzyka. Tylko tyle i aż tyle. Kompletnie nie miały znaczenia: bas, średnica, wysokie, dynamika, dociążenie, barwa, balans tonalny – każdy z tych elementów po pierwsze był na poziomie, jakiego z mojego systemu jeszcze nie słyszałem, po drugie był dokładnie taki, jak trzeba, by stworzyć tę wciągającą, organiczną całość. I właściwie kogo obchodzą te wszystkie audiofilskie określenia gdy przed człowiekiem, w jego pokoju materializują się po kolei Miles Davis, Eva Cassidy, czy Luciano Pavarotti, dając prywatny koncert?! Mnie na pewno nie!

Marek Dyba, HiFidelity.pl, No. 141, Styczeń 2014 

Serię Jorma Design Statement tworzą:

  • Interkonekt analogowy Statement RCA
  • Interkonekt analogowy Statement XLR
  • Przewód zasilający Statement Power
  • Przewód gośnikowy Statement

Recenzja

Jorma Design Statement

Marek Dyba - HiFidelity, 2016-01

"O tym, że (spięte Jormami) dostarczały spektakl muzyczny na kosmicznym poziomie, nawet nie wspominam. I za każdym razem, w każdym systemie niezależnie od jego wartości, łączące poszczególne komponenty Jormy pozwalały, by wszystkie różnice były pokazane jak na dłoni."